Wiosna 2022

Tegoroczna wiosna w naszym obwodzie minęła szybko a działo się sporo.

Trwa modernizacja strzelnicy. Nowe kulochwyty, przesłony, oraz nowe stanowiska strzeleckie m.in. Myśliwska Oś Praktyczna oraz oś dla broni krótkiej rosną w oczach. Przy okazji usuwamy też usterki kanalizacji sanitarnej i odwodnienia terenu. Miejmy nadzieję, że strzelnica szybko wróci do 100% funkcjonalności.
Wiosna to też prace w terenie. Inwentaryzacja, ochrona upraw poprzez grodzenia i pilnowanie zasiewów w celu ograniczenia szkód to tylko tylko nieliczne z zadań jakie realizowali członkowie Koła. Mamy nadzieję, że praca włożona w zagospodarowanie obwodu wróci do nas z nawiązką. Podpisaliśmy nowe umowy i zweryfikowaliśmy przebieg granic obwodu bo tegorocznych zmianach. Jako wynik tych prac powstała nowa mapa obwodu jak i mapa interaktywna w aplikacji EPI.
Wiosna to również polowanie na rogacze – w tym roku wyniki są obiecujące. Myśliwi reprezentowali również koło na różnych zawodach – strzeleckich i sygnalistów. Miejsca tuż za podium pokazały, że mimo utrzymania się w ścisłej czołówce musimy poprawić swoje umiejętności poprzez regularne treningi…. albo konkurencja była wyjątkowo silna. Wszystkim startującym gratulujemy!

Postaramy się również nadrobić zaległości w dokumentacji fotograficznej 🙂

Darz Bór!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.