Archiwum miesiąca: lipiec 2021

Zaproszenie

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zaproszenie została wyłączona

9. miejsce – gratulujemy!

W dniach 3-4 lipca na strzelnicy Zarządu Okręgowego PZŁ Katowice w Siemianowicach Śląskich odbył się XXXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. płk Ignacego Stachowiaka, gdzie nasza reprezentacja w składzie Krzysztof Bąk, Remigiusz Włodarczyk, Krzysztof Szober zajęła wysokie 9 miejsce na … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania 9. miejsce – gratulujemy! została wyłączona

Podium w zmaganiach sygnalistów.

Dnia 04. lipca 2021 roku w Świdnicy miał miejsce XIX Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej „O Kryształowy Róg”. Miło nam poinformować, że kol. Wojciech Zbrzeźniak w grupie solistów w kat. „B” zajął trzecie miejsce z dorobkiem 264 punktów. Serdecznie … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Podium w zmaganiach sygnalistów. została wyłączona

Nowe zdjęcia!

Zapraszamy na długo wyczekiwaną fotorelację z XLV Okręgowych Zawodach Strzeleckich w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Łowczego Okręgowego 27.06.2021 zapraszamy do zakładki „galeria„ Jeszcze raz gratulujemy wyników wszystkim zawodnikom. Dziękujemy za bezpieczne współzawodnictwo w radosnej atmosferze. Zapraszamy na treningi strzeleckie w … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii STRZELNICA | Możliwość komentowania Nowe zdjęcia! została wyłączona